mersin evde ek iş ilanları mersinde evlere ek iş veren firmalar 2018

Papyon Hazırlama İşi

Gün içerisinde kısa bir süre ayırarak yapacağınız bu iş sayesinde ayda ortalama 800 TL kazanabilirsiniz. Düzenli şekilde çalışmanız elde edeceğiniz kazancı artırabilir.

Evde Yastık Doldurma İşi

Ek gelir elde etmek amacıyla yapılan ek işlere hemen başvurabilirsiniz. Ek iş ilanlarına internet sitesi üzerinden forum doldurarak kısa süre içerisinde işe başlamanız mümkündür.

Evde Defter Kaplayarak Para Kazan

Boş zamanınızı fırsata çevirin. Böylece hem kazancınızı arttırıp hem de günlük boş zamanınızı değerlendirmiş olursunuz.

Örme Yeteneği Olan Hanımların Atkı Örerek Para Kazanma Fırsatı

Ekiş yapmayı düşünenler için hazırlanmış olan kolay işlerden biridir. Evde kolayca yapacağınız çalışmalar sayesinde aylık olarak kazanç elde edebilirsiniz.

Evden Atkı Örerek Para Kazan

Aile bütçesine katkıda bulunmak isteyenler, kolay yoldan günde yalnızca birkaç saat çalışarak bunu gerçekleştirmeye ne dersiniz?

Evden Tarhana Yaparak Para Kazan

Hem ev işini yapmak hem de para kazanmak isteyen ev hanımlarının tercih edebileceği iş seçeneklerinden biridir. Zaman içerisinde kazancınızı arttırabilirsiniz.

Defter Kaplama İle Ek Kazanç

Ek iş yaparak hem de kısa sürede çok fazla para kazanabilirsiniz. Evde ek iş yaparak siz de ev giderlerine katkı yapabilirsiniz.

Evde Hediye Paketi Hazırlama İşi

El emeği ile evde süsü eşyası yaparak boş vakitlerinizi keyifli hale getirmenizin yanı sıra ekonomik özgürlüğünüzü de elinize almış olacaksınız.

Ahşap Çerçeve Yapma İşi

Yeteneklerinizi kazanca dönüştürmek için bu iş tam size göre. Hemen sizde bu işe başlayın ve ayda en az 1200 tl kazanan biri olun.

Evden Çakmak Montajı İşi

Yüksek gelir elde etmek isteyenlerin tercih edebileceği bir iştir. Evde çalışarak bu iş sayesinde sizlerle ayda ortalama 1500 TL kazanma imkanı elde edebilirsiniz.

Ataç Paketleyerek Evden Para Kazanma

İlandaki işe başvurmak için formu doldurmanız yeterlidir. Başvurular ulaştıktan sonra firma olumlu ise size dönüş yapacaktır.

Telefon Kabı Yapma İşi

Evden ek gelir sağlamak için bu işi yapacakların mutlaka dikkat etmesi gereken bir nokta vardır: istenilen zamanda işi teslim edebilmek.

Evinizde Hamur Keserek Para Kazanın

Ek gelire ihtiyacınız var ancak çok zamanınız yoksa sizde bu iş ile az zamanda çok kazanabilirsiniz. Hemen bizi arayın ve kazanmaya başlayın.

Evde Boncuk Paketleyerek Para Kazan

Ev içerisinde sürekli olarak ek iş tercih edenler için bu işler oldukça fazla tercih edilmekte ve bu sayede bireyler bol kazançların sahibi olabilirler.

Evde Cd Kopyalama İşi

Ek gelir kazanmak isteyenler için yüksek getirisi olan bu işi evde kolayca yapabilirsiniz. Günde 4-5 saat ayırarak bu iş ile gerçekten ayda 1200 TL kazanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir