konya evde ek iş ilanları konyada evlere ek iş veren firmalar 2018

Evde Çocuk Bakarak Para Kazan

Evde ek iş imkânları arasında bu işi rahatlıkla kısa sürede yapabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu ek iş sayesinde ek gelir elde edebilirsiniz.

Anahtarlık Yapımı İşi

Bu ek işi daha hızlı yaparak kazancınızı daha da arttırabilirsiniz. Evde oturduğunuz yerden kolayca yapabileceğiniz bir iş olarak yer almaktadır.

Evde Plastik Çiçek Yaparak Para Kazanma

Evde iş imkânı için ne yapacağınızı bilmiyor musunuz? İşte bu ek iş tam size göre. Bu ek işi yaparak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Maket Bıçağı Ucu Kutulama

Evden ek gelir sağlamak için bu işi yapacakların mutlaka dikkat etmesi gereken bir nokta vardır: istenilen zamanda işi teslim edebilmek.

Evde Fotoğraf Çerçevesi Yaparak Para Kazan

Düzenli şekilde çalışarak bu işle ayda ortalama 1500 TL kazanabilirsiniz. Evde isteyen herkesin yapabileceği bir iştir. Bu iş sayesinde fazla yorulmadan yüksek getiri elde edebilirsiniz.

Evde Boncuk Paketleme İşi

Evde para kazanmak isteyen ve ek gelir elde etmek isteyenler için pek çok evde iş imkanı yer almaktadır.

Evden Çalışarak Ayna Süsleme İşi

Ek gelir elde etmenin en kolay yolu bu ek işi yapmak. Bu ek işi evde sadece birkaç saat yaparak para kazanabilirsiniz.

Anket Doldurarak Evden Kazanç Sağlamak

Ayda 1500 TL kazanmak isteyenler bu işi yapabilirler. Evden çıkmanıza gerek kalmadan dilediğiniz her durumda evde kolayca yapabileceğiniz bir iştir.

Evden Makas Montajlayarak Para Kazan

Bu iş sayesinde isterseniz yatırım yapabilir isterseniz de ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bu işe ayırdığınız vakit arttıkça kazancınız da doğru orantılı bir şekilde artacaktır.

Evde Kalem Montajlama İşi

Evde çalışarak ayda 1500 TL kazanmak ister misiniz? İsterseniz formu doldurarak yapacağınız başvuru sayesinde bu işi sizlerde evinizde yapabilirsiniz.

Ahşap Çerçeve Yapma İşi

Evde boş vakitlerini değerlendirmek isteyen ev hanımları, bu iş sayesinde para kazanıyor. Sizde başvuruları tamamlayıp bu işle vaktinizi nakite çevirebilirsiniz.

Evden Patik Örme İşi

Yapımı son derece zor olan evde cüzdan işi yapıldığı zaman iyi para kazandırmaktadır. Firmaların sabit olarak adet başına 1 TL ödeme gerçekleştirdiği evde cüzdan işinde çok para kazanabilirsiniz.

Kurutulmuş Meyve Paketleme İşi

Evden çalışarak para kazanmak ister misiniz? Bunun için formumuzu doldurarak yapacağınız başvuru işlemleri sayesinde sizlerde bu işi yapmaya başlayabilirsiniz.

Örme Yeteneği Olan Hanımların Atkı Örerek Para Kazanma Fırsatı

Evde ek gelir elde etmek isteyenler için sürekli olarak yeni iş imkânları çıkmaktadır. Bu iş imkânlarından kendiniz için en iyi olanı tercih edebilir ve kazancınızı arttırabilirsiniz.

Organik Şampuan Yaparak Para Kazanma

Ev bütçesine katkıda bulunmak mı istiyorsunuz? O halde bu iş tam size göre. Başvuru bilgilerinizi girerek, iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir