kocaeli evde ek iş ilanları kocaelide evlere ek iş veren firmalar 2018

Ev Baklavası Yaparak Para Kazan

Evde para kazanmak isteyenler için işte en iyi fırsat. Bu ek iş sayesinde sizde aylık düzenli olarak gelir elde edebilirsiniz.

Bezden Peçete Yapım İşi

Evde para kazanmak isteyenler için tercih edilen işler arasındadır. Günde ortalama olarak ayıracağınız 6–7 saat ile oldukça yüksek gelirler sağlayabilirsiniz.

Evde Gelinlik Dikerek Para Kazanma

Ek kazanç ihtiyacınızı karşılamada bu iş size kolaylık sağlar. Evde basit bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz bu iş sayesinde gelirinizi istediğiniz şekilde arttırabilirsiniz.

Evde Şapka Ponpon’u Yaparak Para Kazan

Dışarı çıkmadan sadece bilgisayar başından yapacağınız bu işle ayda 2500 TL gibi oldukça iyi paralar kazanabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için iletişim numaramızdan bizi arayabilirsiniz.

Evde Araba Süsü Yaparak Para Kazan

Özellikle ev hanımları evin işinin yanı sıra para kazanmak için bu işi tercih edebilirler. Kolayca yapacağınız bu iş sayesinde yüksek gelir elde edebilirsiniz.

Evde Dekoratif Yastık Yapma İşi

Maddi sıkıntılar içinde ancak dışarı dışarıda çalışacak durumunuz mu yok? Evde ek kazanç sunan bu iş tam olarak size göredir.

Süs Eşya Yaparak Kazanç

Evde ek işveren firmalar farklı ödeme sistemleri ile paranızı vermektedir. İş aylık olarak hesap edildiğinde oldukça yüksek para kazanabilirsiniz.

Evden Sigara Paketleyerek Para Kazan

Pul işleme ve evde pul paketleme işi yaparak keyifli zaman geçirirken kendiniz için ek gelir elde imkanına sahip olacaksınız.

Nikah Şekeri Hazırlayarak Ek Kazanç Elde Etme

Bol kazanç elde edebileceğiniz bu iş ile yorulmadan veya fazla zaman harcamadan düzenli şekilde ek gelir sahibi olabilirsiniz. Evden çıkmanıza gerek kalmadan çalışabileceğiniz bir iştir.

Evde Boncuk Paketleme İşi

Artan masraflar nedeniyle evden çalışarak para kazanmak ister misiniz? Bunun için formu doldurarak bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Evde Nişan Malzemesi Yaparak Para Kazan

Evinizde rahatlıkla yapabileceğiniz bu ek iş sayesinde yorulmadan sizde para kazanabilirsiniz. Aylık düzenli olarak para kazanmak için sitemizde bulunan ek işlere form doldurabilirsiniz.

Evden Bebek Kıyafeti Süsleme İşi

Hem az çalışıp hem de çok kazanmak için hemen bizimle iletişime geçin ve bu fırsatı değerlendirin.
Uzun zaman bu yana ek gelir peşinde olan kişiler için mükemmel bir fırsat olan bu iş herkes gibi size de kazandıracak.

Evden Organik Krem Hazırlayarak Para Kazanma

Ev içerisinde para kazanmak isteyenler için işte en iyi fırsat burada yer alıyor. Bu ek iş ile beraber sizde aylık düzenli olarak gelir elde edebilirsiniz.

Evden El İşi Yapma İşi

Aylık olarak evde yapabileceğiniz çorap katlama işi ile yaklaşık olarak aile bütçenize en az 900 lira ya da 1300 lira ek gelir elde etmiş olacaksınız.

Nişan Tepsisi Hazırlama İşi

Evinizde sadece birkaç basit adımı uygulayarak ayda 1600 TL gibi rakamları kazanacağınız bu iş için tek yapmanız gereken bizden gelen talimatları uygulamak olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir