gaziantep evde ek iş ilanları gaziantep evlere ek iş veren firmalar 2018

Gırgır Montajı İle Kazanç

Paketleme ek işi kolay olmasından dolayı çok hızlı çalışarak çok fazla para kazanabilirsiniz. Paketleme işi sayesinde hemen para kazanabilirsiniz.

Nişan Tepsisi Hazırlama İşi

Çok basit bir iş olan evde düğme paketleme işi ile aylık kazancınız 1000 liraya kadar ulaşabilir. Eliniz alıştığı taktirde geliriniz daha da çok artacaktır.

Zarf Katlama İşi

Yemek yapmayı seviyor ve bu konuda iddianız bulunuyorsa ev işi gıda ürünleri satışı gerçekleştiren restoranlarla görüşerek kendinize ek iş alanları yaratabilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Evde Fiyonk Hazırlayarak Para Kazanma

Ev de oturup çalışarak siz de 500 Lira kazanıp ailenize maddi katkıda bulunabilirsiniz.

Evden T-Shirt Baskısı Yaparak Para Kazan

Bilgisayar başında yapılan ek işler arasında en sık tercih edilen işlerden birde bu iştir. Fazla zamanınızı almadığından dolayı kısa sürelerde oldukça iyi oranlarda ek gelir sahibi olabilirsiniz.

Evden Anket Doldurarak Para Kazan

Evde para kazanmak isteyenlerin en fazla tercih ettiği bu işe ile ayda genel olarak yaklaşık 1000 TL ya kadar para kazanabilirsiniz.

Evden T-Shirt Katlayarak Para Kazan

Yorulmadan, fazla mesai yapmadan para kazanmaya ne dersiniz. Boş zamanlarınızı değerlendireceğiniz bu iş sayesinde para kazanmanız mümkün.

Evden Mandal Paket Hazırlama İşi

Ek işler ile maaşınıza ek olarak maaşınıza denk ve hatta çalışmanıza bağlı olarak maaşınızı katlayan bir gelir elde edebilirsiniz.

Evden Dikiş Dikerek Para Kazan

Dışarıda çalışmaktan çok daha az çalışıp ve hiç yorulmadan oturduğunuz yerden para kazanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Evde Hediyelik Eşya Yapma İşi

Ev hanımları için en iyi ek iş fırsatı. Ek iş yaparak ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde giderebilirsiniz. Bu ek işi kolay bir şekilde hemen yapabilirsiniz.

Evden Okey Seti Kutulayarak Para Kazan

Size uygun işler arasında bu iş ilk sırada yer alır. Evde kolayca para kazanmanız bu iş sayesinde artık oldukça kolaydır.

Evde Nişan Tepsisi Hazırlama İşi

Eğer çalışmıyorsanız; evdeki boş zamanlarınızı değerlendirerek bu ek iş ilanları ile kendinizi daha verimli ve mutlu hissedebilirsiniz.

Kurdele Yaparak Evden Ek Gelir İmkanı

Para kazanmak bu iş ile hiç bu kadar kolay olmamıştır. Yorulmadan gelirini arttırmak isteyenler bu işe başvuru yapabilir.

Evde Araba Süsü Yaparak Para Kazan

Aileniz beraber evinizde yapacağınız bu iş sayesinde aile bütçenize ciddi anlamda katkı sağlayabilirsiniz. Zamanla kazancınızı attırmakta sizin elinizdedir.

Poşet Paketleme İşi

Ek iş yaparak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz. Evden para kazanmaya başlamak için internette bulunan başvuru formunu doldurarak işe başlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir