Evde Galoş Paketleme İşi İle 1.500 TL Gelir Elde Edin !

Evde Galoş Paketleme İşi

Maddi anlamda büyük çaplı sorun yaşayanlar, ev hanımları, öğrenciler, emekliler ve evde rahat çalışma ortamında bir şeyler yapmak, para kazanmak isteyenler işte bu evde ek iş tam size göre.  Bu sefer ki yazımızda sizlere evde ek galoş paketleme işini anlatacağım.  Artık maddi anlamda tam bir rahatlamaya kavuşmak istiyorsanız evden rahatlıkla işler yapabilirsiniz. Borçlarınızı kapaya bilir, yastık altı birikim yapıp zor günlerinizi rahatlıkla atlatabilirsiniz. Şimdi sizlere evde galoş paketleme işini anlatmak istiyorum.

Evde Galoş Paketleme İşi Nasıl Yapılır ?

Galoş paketleme işini çok yorulmadan fazla emek harcamadan çabucak yapabilirsiniz. Herhangi ek bir şeyler bilmeden el yeteneğine ihtiyaç duymaksızın bu işi çabucak yapabilirsiniz. Galoş paketleme işi veren firmadan size gönderilen galoşları 20’li 30’lu 50’li gibi istenilen şekilde paketleyerek hazır ediyorsunuz.  İster ekip kurup 1 2 saatinizi ayırarak ister tek başınıza rahatlıkla işi yapabilirsiniz.  Galoş paketleme işiniz bittiğinde malzemeleri firmaya teslim ederek ücretinizi hemen teslim alabilirsiniz.

Evde Galoş Paketleyerek Ne kadar Kazanabilirim ?

Hazırlanan ürününü istenilen şekilde ve zamanda teslim etmeniz halinde aylık ortalama geliriniz 1.500 – 1.750 Türk Lirası arasında değişmekte olan galoş paketleme işi bir çok borçlardan kurtulmanıza ve birikim yapmanıza yardımcı olacak türden bir iş fırsatı. Herhangi bir aksilikten dolayı eksik ve yanlış ürün tesliminde veya istenilen şekilde yapılmayan ürünlerde ücret kesintisi uygulanır veya ödeme yapılmaz.  En kötü ihtimal size bir daha iş verilmez.

Evde Galoş Paketleme İşim Firmalar Nelerdir ? İşi Neye Göre Verirler ?

Evde galoş paketleme işi veren firmalar genelikle bütün illere iş vermektedir. Son zamanlarda evlere yoğun bir şekilde verilen bir iş olmaktadır.  İlk verilen iş çok fazla olmayıp veren firma sizi deme sürecine tabii tutabilir. Deneme sürecini istenilen şekilde tamamlarsanız işin devamını da alabilirsiniz.  Bu şekilde firmanın size olan güvenini sağlarsanız düzenli şekilde evde galoş paketleme işini alabilirsiniz.

Evde Galoş Paketleme İşine Nasıl Başvuru Yapılır ?

Evde galoş paketleme işine başvuru yapmak için aşağıda buluna yorum kutusuna adınızı, yaşadığınız şehri ve size ulaşılabilecek mail adresini yazmanız yeterli olacaktır. Eğer yazmak isterseniz neden bu işe ihtiyacınız olduğunu da ekleyebilirsiniz.  Son olarak bir şeyler daha eklemek istiyorum sizlerden ricam TC kimlik numaranızı ve telefon numaranızı yani sizi mağdur edecek bilgilerinizi eklememeniz. Şimdiden işe kabul edilen arkadaşlara işleriniz de bol kazanç dilerim. İşin olmasını bekleyen arkadaşlara da bol şans ve sabır dilerim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir