bursa evde ek iş ilanları bursada evlere ek iş veren firmalar 2018

Telefon Kabı Yapma İşi

Günde ayıracağınız 5-6 saat ile ayda ortalama 1500 TL kazanabilirsiniz. Bu iş sayesinde düzenli şekilde çalışarak sizlerde yüksek oranda ek gelir elde edebilirsiniz.

Evde Ihlamur Paketleyerek Kazanç

Sadece televizyon karşısında oturduğunuz vakitte bile kolaylıkla yapacağınız bu iş sayesinde aile bütçenize hatrı sayılır boyutta katkıda bulunabilirsiniz.

El İşi Yaparak Kazanç

Yüksek gelir elde edebilmek adına evden para kazanmak isteyenlerin tercih edebileceği türde bir iştir. Kolayca yapacağınız bu iş sayesinde aylık kazanç elde edebilirsiniz.

Evde Silgi Paketleyerek Para Kazan

Aile bütçesine katkı için evden çalışmayı düşünenler ek gelir elde edebilecekleri bu iş ile ayda 1500 TL kazanabilirler. Oldukça kolay ve yüksek getirisi olan bir iştir.

Evde Sigara Paketleme

Evden ek iş yaparak sizde kolayca para kazanabilirsiniz. İş konusunda iddialı iseniz çok hamaratım elim lezzetlidir derseniz, sizde evde yemek yaparak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Evden El İşi Yaparak Para Kazan

Kazancınızın yetmediği durumlarda evde yorulmadan yapacağınız çalışmalar ile ek gelir elde edebilirsiniz. Bu iş ile yorulmadan ayda 800 TL kazanabilirsiniz.

Evde Plastik Boncuk İşi

Kazancınızı isterseniz 500 TL yapabilirsiniz. İsterseniz de 2 bin tl’ yi bulan paralar kazanabilirsiniz. Bize ulaşarak bu işe başvurabilirsiniz.

Evde Muz Toka Paketleme İşi

Çok basit bir iş olan bardak paketleme işinde bardakları iç içe koymalısınız. Bu iş sayesinde çok fazla olmasa da aylık bütçenize ek gelir sağlayacaksınız.

Evden Cüzdan Dikerek Para Kazan

Düzenli gelir elde etmek isteyenlerin tercih edebileceği kolay ve yüksek getirisi olan bir iştir. Bu iş sayesinde yorulmadan ayda ortalama 1000 TL kazanabilirsiniz.

Evde Peçete Ambalajı Hazırlama İşi

Evde ek iş yaparak zevk alacak ve aylık gelirinizin artması için en güvenli yoldur. Bu işlerde en uygun olanı çok daha kazançlı ücretler ile el işi ürünler yapmaktır.

Evde Defter Kaplayarak Para Kazan

Esnek çalışma saatleri isteyenler için evde ek iş olanaklarımız en doğru tercihtir. Formumuzu doldurarak size uygun işe kolayca sahip olabilirsiniz.

Evde Kurabiye Yaparak Para Kazanma

Evden çıkmadan çalışmayı düşünenler için tercih edilecek olan işler arasında yer almaktadır. Günde 6-7 saat ayırarak bu iş ile ortalama 1500 TL kazanabilirsiniz.

Evden Patik Örerek Para Kazanma

Elinizde herhangi bir meslek olmasa da kolaylıkla yapabileceğiniz bu iş sayesinde gelirinizi gözle görülür biçimde arttırabilirsiniz.

Evden Ahşap Çerçeve Yaparak Para Kazan

Hiç yorulmadan çok daha kolay işler ile para kazanmanın yollarından birisi de evde kutu katlama işidir. Aldığınız işin fazla olması durumunda geliriniz de daha fazla olacaktır.

Evden Cevizli Biber Salçası Yapma İşi

Evde ek iş imkânlarında faydalanmak istiyorsanız internet ortamında sizlere sunulan forumları doldurarak bu ek iş gelirlerinden faydalanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir