ankara evde ek iş ilanları ankarada evlere ek iş veren firmalar 2018

Yastık Doldurup Dikme İşi

Günden güne bu iş sayesinde gelir sağlayan insan sayısı artmaktadır. Hem kolay bir iş olduğu hem de iyi kazandırdığı için çokça tercih edilmektedir.

Evde Sabun Paketleme İşi

Etrafınızda ya da iş ilanlarının yer aldığı adreslerde evde ek işi veren firmaları istediğiniz zaman inceleyebilirsiniz. Firmalarla iletişime geçerek ek iş yapabilirsiniz.

Telefon Kılıfı Süsleme İşi

İnternet üzerinden ek iş ile para kazanmak için sitelerde forum doldurmanız gerekmektedir. Forum doldurduktan sonra ek işe başlayabilirsiniz.

Anahtarlık Yapma İşi İle Kazanç

Ek gelir elde etmek isteyenler için hazırlanmış olan bir iştir. Bu sayede yapacağınız çalışma ile ayda düzenli şekilde para kazanabilirsiniz.

Evde Peçete Ambalajı Hazırlama İşi

İşten arta kalan zamanlarınızda evinizde yapacağınız bu işle güzel ek gelir sahibi olabilirsiniz. Sadece internet sitemizdeki başvuru formunu doldurmanız yeterlidir.

Evden Pasta Yaparak Para Kazan

Ek gelire ihtiyacım var diyen herkese bu iş büyük paralar kazandırır. Hem de hiç yorulmadan kazanç elde edebilirsiniz.

Plastik Bardak Paketleme İşi

Kazancınızı isterseniz 500 TL yapabilirsiniz. İsterseniz de 2 bin tl’ yi bulan paralar kazanabilirsiniz. Bize ulaşarak bu işe başvurabilirsiniz.

Evde Sabun Paketleyerek Para Kazan

Yorulmadan ek gelir elde etmek isteyenlere göre olan bu iş ile siz de yüksek kazanç sağlayabilirsiniz.

Evde Salça Yaparak Para Kazan

Düzenli bir şekilde ek gelir elde etmenin fırsatlarından faydalanabilir ve her ay düzenli bir şekilde ek gelir elde etmenin faydalarını elde edebilirsiniz.

Evden Ahşap Çerçeve Yaparak Para Kazan

Türkiye’de hemen her şehre ulaşım sağlayan firma, evden ek iş yapmak isteyenlere ürünlerini gönderiyor. Böylelikle kısa sürede para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Evden Fotoğraf Çerçevesi Yapma İşi

Fotoğraf çekerek para kazanmaya başlayabilirsiniz. Fotoğraf çekmeyi seviyorsanız çekmiş olduğunuz resimleri internet üzerinden satışa çıkarabilir ve güzel gelirler elde edebilirsiniz.

Evde Makale Yazarak Para Kazan

Bilgisayar başında yapılan ek işler arasında en sık tercih edilen işlerden birde bu iştir. Fazla zamanınızı almadığından dolayı kısa sürelerde oldukça iyi oranlarda ek gelir sahibi olabilirsiniz.

Patik Örerek Ek Gelir

Günde en az yarım saatinizi ayırarak evde telefon süsleme işi yapabilir ve böylece para kazanarak bireysel işlerinize de zaman ayırabileceksiniz.

Evden Sabun Paketleyerek Para Kazanma

Günlük 4-5 saat kadar çalışarak ortalama 800-1000 TL kazanabilirsiniz. Bu işi sizlerde evde yaparak istediğiniz gibi daha yüksek gelir elde edebilirsiniz.

Papyon Yaparak Para Kazanma

Ev hanımları evden çıkmadan çalışmak istediklerinde bu işi tercih edebilirler. Yapacağınız bu iş sayesinde aile bütçesine katkı sağlayarak düzenli para kazanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir