adana evde ek iş ilanları adanada evlere ek iş veren firmalar 2018

Klavye Montajlama İşi

Daha çok bayanlara hitap eden evde ek iş sayesinde 400–1500 TL arasında değişen rakamlarda ek gelir sağlayabilirsiniz. Evde ek iş son derece popüler bir iştir.

Evde Ödev Yaparak Para Kazanma

Günlük yaklaşık 5 saatlik bir çalışma sonrasında kavanoz işinde aylık genel olarak en az 1500 lira kadar gelir elde edebilirsiniz.

Evden Kumaş Bebek Yapma İşi

Ev hanımları artık kendileri için en güzel yolu seçebilirler. Bu şekilde zahmetsiz ve temiz bir şekilde ek gelir elde edebilirler.

Evden Anahtarlık Yapma İşi

İşten arta kalan zamanlarınızda evinizde yapacağınız bu işle güzel ek gelir sahibi olabilirsiniz. Sadece internet sitemizdeki başvuru formunu doldurmanız yeterlidir.

Evde Plastik Bardak Paketleme İşi

Evde oturup iş arayan tüm bireyler artık bu dertleri sona eriyor. Artık sizlerde tüm boş zamanınızı nakit paraya çevirebilirsiniz. Bu şekilde elde ettiğiniz kazanç ile evinize ek gelir getirebilirsiniz.

Evden Zarf Katlama İşi

Maddi açıdan sıkıntı da olduğunuz zamanlarda oturduğunuz yerden çalışarak para kazandığınız bu iş sayesinde sıkıntıya girmeyeceksiniz.

Evden Takı Yaparak Para Kazan

Hem evde oturup hem de gelir elde etmek isteyenler bu iş tam da size göre. Evinizde yalnızca birkaç saat çalışarak düzenli bir gelir elde etmeye ne dersiniz?

Bileklik Yaparak Evden Rahat Bir Şekilde Para Kazanma

En güncel evde ek işler ile hemen ara kazanmaya başlamak için neyi bekliyorsunuz. Kolay bir şekilde yapılan bu ek iş sayesinde aylık yaklaşık 500 TL kazanabilirsiniz.

Kartuş Doldurma İşi İle Para Kazanma

Birçok kişinin yaptığı bu iş ile sizde kısa zaman içinde düzenli bir gelirin sahibi olarak daha rahat bir hayata sahip olabilirsiniz.

Hayvan Figürlü Aksesuar Yaparak Para Kazan

Evde yapabileceğiniz kolay bir ek iştir. Bu ek işi eviniz içerisinde yaparak kısa sürede çok fazla kazanabilirsiniz.

Evde Ayakkabı ve Çanta Aksesuarı Yapımı

Evde çalışmak isteyen herkese gereken yardımı sunarak; yüksek kazançlar sağlarız.
Evde dinlenmeye ayıracağınız zamanları bu işi yaparak geçirebilirsiniz. Hem dinlenmiş olursunuz hem de bu basit iş ile kazanç elde edebilirsiniz.

Evde Tahtadan Çocuk Oyuncakları hazırlama İşi

Ek gelir elde etmek için evden çalışmayı düşünenlerin tercih edebileceği bol kazanç sağlayan bir iştir. Yapacağınız çalışmalar sayesinde bu iş ile ortalama 1000 TL kazanabilirsiniz.

Evden Boncuk İşleri

Evinizin sıcaklığında dışarı çıkmadan ek gelir elde etmek istemez misiniz? Tek yapmanız gereken internet sitemizden ek iş başvuru formunu doldurmak olacaktır.

Evde Ahşap Eşya Montajlama İle Kazanç

Evde fazla vakit harcamadan yapabileceğiniz ek iş seçeneklerinden bir olan bu iş sayesinde sizlerde ailenizden kopmadan ek gelir kazanabilirsiniz.

Evde Bezden Peçete Yaparak Para Kazan

Son günlerde en fazla tercih edilen evde kına paketleme işi sayesinde ayda 500 ile 1000 liraya kadar para kazanma imkanı elde edeceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir